Závodní program 2017

Plán soustředění a závodů cyklistů na sezonu  2017
Testy
9.-12.12       maximálka Casri
20. – 24.2     laktátové testy, Casri

Soustředění
23. – 27.1    Vimperk, obecná vytrvalost, běžky, bruslení
5.3 – 10.3      ind. příp., soustředění pro nominované před závody v Milaně
13. – 24.3    Toskánsko, základní vytrvalost, silnice , všichni
16. – 21.5     Nové Město na Moravě , bike, příprava před SP , U 23 + nominovaní
30.5 – 4.6     Zadov , bike, příprava před ČP, všichni
20.6 – 7.7    Livigno, vysokohorská příprava, silová vytrvalost, bike , všichni
10. – 15.7    Zadov, příprava na mistrovství republiky, všichni
20. – 23.7     Soustředění Brno před MR , všichni

Závody
3. – 4.3       Verona – Rivoli , C2 , nominovaní junioři + U23
11.-12.3      Miláno, Itálie,  C1, juniorská WC serie, nominovaní junioři + U23
25. – 26.3   Marseille , C1 , junior WC série, Francie , nominovaní junioři
26.3           Langenlois, C1, junioři , Rakousko  , U 23 + junioři
1.-2.4         Monte Chiari , HC, junioři , Itálie, nominovaní junioři + U 23
9.4             Bad Saeckingen, HC , junior WC série, Německo, nominovaní junioři + U23
16.4           1. Český pohár  Kutná hora, C1, všichni
23.4           Haiming, HC, junior WC série, Rakousko,  bude upřesněno
23. 4          2. Český pohár Praha , C1, všichni
30.4           Heubach, HC ,  Německo, nominovaní junioři + U 23
6.-7.5         Hadleigh park, HC, junior WC série, Anglie,  reprezentace
6.-7.5         Graz , C1 ,  Rakousko , nominovaní U23, junioři,
14.5           3. Český pohár Pec pod Sněžkou, C1, všichni
20. – 21.5   Světový pohár, Nové Město n Moravě, U23
26.- 28.5    Světový pohár Albstadt,  Německo, U 23 + junioři / junior cup /
4.6             4. Český pohár Zadov, C2, všichni
10.-11.6     Graenichen, HC, junior WC série, Švýcarsko, nominovaní junioři
18.6           5. Český pohár , C1, Bedřichov, junioři, všichni

30.6 – 2.7   Engadin Bike giro, S2, etapový závod, Švýcarsko  , U23
1. – 2.7       Světový pohár Andorra, reprezentace
15.7              Šumavský pohár Zadov, všichni
22. – 23. 7   Mistrovství republiky , Brno, všichni
27. – 30.7    Mistrovství Evropy, Istanbul, reprezentace
29.7             KPŽ  Zadov,všichni
5.-6.8          Světový pohár, Mt. St.Anne, Kanada,
20.8             Basel, HC, junior WC série, Švýcarsko, nominovaní junioři + U 23
26. – 27.8     Světový pohár Val di Sole , U 23
5. – 10.9       Mistrovství světa Cairns, Austrálie, reprezentace
16.9            Obertraun , C1

Závody KPŽ a maratony

22.4       KPŽ  Transbrdy
29.4       KPŽ  Hustopeče
6.5         Šela maraton
13.5       KPŽ Mladá Boleslav
20.5       KPŽ Úpice
27.5       Král Šumavy
3.6         KPŽ Orlík
10.6       Malevil cup, world marathon serie
17.6       KPŽ Vrchlabí
24.6       Mistrovství světa maraton, Singen, Německo
1.7         KPŽ Drásal
8.7         Salzkammergut
22.7       KPŽ Praha
29.7       KPŽ Zadov
12.8       KPŽ Karlovy Vary
12.8       Mistrovství Evropy maraton, Svit, Slovensko
19.8       KPŽ Chrudim
2.9         KPŽ Plzeň
9.9         KPŽ Znojmo
9.9         Mistrovství republiky Sudety
23.9       KPŽ Odry
30.9       KPŽ Vysočina
7.10       ČT cup jizerská 50